8011 Rolka folii aluminiowej Jumbo 20 mikronów 8006 8079

Miejsce pochodzenia Wyprodukowano w Chinach
Nazwa handlowa mingtai
Orzecznictwo iso sgs
Numer modelu 5000serii
Minimalne zamówienie 3 tony
Cena 2900-3300usd per ton
Szczegóły pakowania pakiet standardowy lub jako wymóg
Czas dostawy 5-15 dni
Zasady płatności L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply 3000ton
Szczegóły Produktu
Gatunek 8006 8079 8011 Nazwa produktu Rolka z folii aluminiowej
Kolor Srebro Skończyć Wykończenie młyna
Hartować H14 Gatunek Seria 1000, seria 1000-8000, 1,3
Stop czy nie Czy stop, nie stop Aplikacja Budowa, dekoracja, pokrycia dachowe, rury, naczynia kuchenne;
Grubość 12-20 mikronów
High Light

鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆

,

20 Micron aluminum foil

,

8011 aluminum 8079 foil Roll

Zostaw wiadomość
opis produktu

Producent z Chin dostarcza dostosowaną folię aluminiową 12-20 mikronów 8006 8079 8011 jumbo;

Wprowadzenie produktów

Folia aluminiowa jest miękką folią metalową z wilgocią, hermetyczną, zacieniającą, odporna na ścieranie, zapachową, nietoksyczną i pozbawioną smaku. Ze względu na swoje doskonałe właściwości folia aluminiowa jest szeroko stosowana w żywności, napojach, papierosach, farmaceutykach, bazach fotograficznych, na co dzień w gospodarstwie domowym potrzeby itp. i jest zwykle używany jako materiał opakowaniowy;materiały na kondensatory elektrolityczne;materiały termoizolacyjne do budynków, pojazdów, statków, domów itp.;Jako dekoracyjny drut złoty i srebrny, tapety oraz różnego rodzaju druki papiernicze i lekkie wyroby przemysłowe, znaki towarowe dekoracyjne. Wśród powyższych różnych zastosowań folia aluminiowa spełnia najskuteczniejsze działanie jako materiał opakowaniowy.Folia aluminiowa jest miękką folią metalową, która ma nie tylko zalety odporne na wilgoć, hermetyczne, chroniące przed światłem, odporne na ścieranie, zachowujące zapach, nietoksyczną i pozbawioną smaku, ale ma również elegancki srebrno-biały połysk, który jest łatwy w obróbce różnych pięknych wzorów.

 

Zalety produktu

01. Powierzchnia folii aluminiowej jest niezwykle czysta i higieniczna, a na jej powierzchni nie mogą rozwijać się żadne bakterie ani mikroorganizmy.

02. Folia aluminiowa jest nietoksycznym materiałem opakowaniowym, może być w bezpośrednim kontakcie z żywnością bez obaw, które mogą zagrażać zdrowiu ludzkiemu.

03. Folia aluminiowa jest materiałem opakowaniowym bez smaku i zapachu, który nie powoduje szczególnego zapachu pakowanej żywności.

04. Bez względu na wysoką lub niską temperaturę, nie będzie penetracji tłuszczu w folię aluminiową.

05. Jeśli sama folia aluminiowa nie jest lotna, to i zapakowana żywność nigdy nie wyschną ani nie skurczą się.

06. Folia aluminiowa ma dobrą plastyczność, dzięki czemu może być używana do pakowania produktów o różnych kształtach.Można również dowolnie kształtować pojemniki o różnych kształtach.

07. Folia aluminiowa jest nieprzezroczystym materiałem opakowaniowym, dlatego jest dobrym materiałem opakowaniowym dla produktów wystawionych na działanie promieni słonecznych, takich jak margaryna.

 

 

8011 Rolka folii aluminiowej Jumbo 20 mikronów 8006 8079 0
8011 Rolka folii aluminiowej Jumbo 20 mikronów 8006 8079 1
8011 Rolka folii aluminiowej Jumbo 20 mikronów 8006 8079 28011 Rolka folii aluminiowej Jumbo 20 mikronów 8006 8079 3

 

Rynek światowy

Zależy nam na eksploracji rynku międzynarodowego.Nasi klienci pochodzą z całego świata, takich jak Afryka, Ameryka Łacińska, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, Europa itp. Nasze produkty wysokiej jakości i niskiej cenie zdobyły ich uznanie.
8011 Rolka folii aluminiowej Jumbo 20 mikronów 8006 8079 4

FAQ

P: Czy możesz wysłać próbki?
Odp .: Oczywiście możemy wysyłać próbki do wszystkich części świata, nasze próbki są bezpłatne, ale klienci muszą ponosić koszty kurierskie.
 
P: Jakie informacje o produkcie muszę podać?
Odp .: Musisz podać gatunek, szerokość, grubość, powłokę i liczbę ton, które musisz kupić.
 
P: Jakie są porty wysyłkowe?
Odp .: W normalnych okolicznościach wysyłamy z portów Szanghaj, Tianjin, Qingdao, Ningbo, możesz wybrać inne porty zgodnie z własnymi potrzebami.
 
P: O cenach produktów?
Odp.: Ceny różnią się z okresu na okres ze względu na cykliczne zmiany cen surowców.
 
P: Jakie są certyfikaty dla twoich produktów?
Odp .: Posiadamy certyfikaty ISO 9001, SGS, EWC i inne.
 
P: Jak długo trwa czas dostawy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, nasz czas dostawy wynosi 30-45 dni i może zostać opóźniony, jeśli zapotrzebowanie jest bardzo duże lub wystąpią szczególne okoliczności.
 
P: Czy mogę udać się do twojej fabryki, aby ją odwiedzić?
Odp .: Oczywiście zapraszamy klientów z całego świata do odwiedzenia naszej fabryki.Jednak niektóre zakłady nie są dostępne dla zwiedzających.
 
P: Czy produkt ma kontrolę jakości przed załadowaniem?
Odp .: Oczywiście wszystkie nasze produkty są ściśle testowane pod kątem jakości przed zapakowaniem, a produkty niewykwalifikowane zostaną zniszczone.
 
P: Jak spakować produkty?
Odp .: Warstwa wewnętrzna ma wodoodporną warstwę zewnętrzną z papieru z żelaznym opakowaniem i jest przymocowana drewnianą paletą do fumigacji.Może skutecznie chronić produkty przed korozją podczas transportu oceanicznego.
 
P: Jaki jest twój czas pracy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, nasz czas obsługi online to czas pekiński: 8:00-22:00, po 22:00 odpowiemy na Twoje zapytanie w następnym dniu roboczym.